Oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci poprzez usunięcie i utylizacja swój e-odpadów


1. Zgodnie z komponentów elektronicznych odpadów i centrum recyklingu
Szukając e-odpadów do recyklingu w Twojej okolicy może być świetnym sposobem recyklingu odpadów elektronicznych. Można to zrobić poprzez przechowywanie odpadów i wysłać go do centrum recyklingu e-odpadów.

Jeśli szukasz lokalnego recyklingu odpadów elektronicznych i centrum utylizacji, Świadczymy usługi takie jak usuwanie odpadów i recyklingu, wynajem pojemników, usługi inżynieryjne i więcej, i że jest to najlepsza dostępna stacja przeładunkowa odpadów w Melbourne. Ponadto oferujemy bezpłatne usługi audytorskie odpadów dla średnich i dużych firm, które są użyteczne, aby dowiedzieć się sposobów recyklingu odpadów elektronicznych w Twojej firmie i zaoszczędzić pieniądze.

2. Wysyłanie elementów elektronicznych kopii
Wiele firm energetycznych są polityki zarządzania ryzykiem walutowym, który można wysłać do wszystkich swoich przestarzałych gadżetów elektronicznych i kupić nowy. Zdarza się, że oferują one również zniżkę na zakup nowego elementu.

Ponadto, niektóre firmy świadczy usługi gospodarki odpadami, w tym punktów kropla, gdzie można zostawić wszystkie swoje stare elementy elektroniczne, takie jak starych telefonów lub tabletek, które następnie poddane recyklingowi.

3. oddające lub sprzedaży przestarzałych elektronika
Rozdawanie lub sprzedaży przestarzałych urządzeń elektronicznych, istnieją dwa główne sposoby unieszkodliwiania odpadów elektronicznych, które każdy może dostosować się do zarządzania e-odpadów z ostrożnością.

Jednym ze sposobów, aby pozbyć się starych elektroniki jest sprzedać im popularne witryny, W przeciwnym razie, można znaleźć wiele sklepów internetowych, które są gotowe do zakupu starych elektroniki.
Wpłać starych urządzeń elektronicznych z innymi, takimi jak biedny student lub organizacja pozarządowa może być kolejna wielka idea, zamiast tracić lub zniszczenie tych przedmiotów. Ale trzeba być bardzo ostrożnym przy rozdawaniu do innych urządzeń elektronicznych może być pewnych danych. Można znaleźć wiele organizacji, takich jak dając Teraz organizuje elektronika dawstwa programy.

4. Za pomocą usługi chmurze
Usługi w chmurze są doskonałym sposobem na utrzymanie wszystkich ważnych danych w Internecie. Jest to wygodna opcja, ponieważ nie trzeba nosić urządzeń pamięci masowej przez cały czas.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *