Kroki w celu przeprowadzania audytu odpadów


Udane badanie odpadów przed i zajmuje dużo trwających przygotowań. W związku z tym uważa, że następujące kroki w celu przeprowadzania badań odpadów pochodzących z lokalnego biznesu:

Mieć jasną wizję i cel


Najważniejszą rzeczą przed rozpoczęciem badania jest, aby zrozumieć, dlaczego planowanie audytu odpadów w pierwszej kolejności. Czy to tylko skorzystają z ich odpadami, lub jest to dużo większy niż w lokalnym korzyści biznesowych wynajem kontenerów na śmieci?

Wszyscy uczestnicy zaangażowani w koordynatorów programu audytu odpady powinny mieć jasny cel i pełnego zrozumienia dla lepszej wydajności ekonomicznej i środowiskowej. Możesz wziąć pomocy regionalnej funkcjonariuszy edukacji odpady więcej spostrzeżeniami i kontroli.

Wybór uczestników, a obszar badania


Dla najlepszego wyniku audytu, wybierz dwa lub więcej przedstawicieli z każdego z jego wydziału produkcyjnego organizacyjnej, zarządzania, badań i rozwoju, itp Ponieważ każda sekcja jest bezpośrednio lub pośrednio odpowiedzialny za strumieniu odpadów dla Twojej firmy. Czy chcesz dodać zespół audytu innej firmy, czy nie, upewnij się, że mają wspólne zespół z wielu dobrych wolontariuszy w ich, które są bezpośrednio związane z działalnością firmy wywóz gruzu poznań. Rozważmy inspekcję ekspertów oraz monitorowanie całego procesu, jak również. Dodaj pole pozbawienia sztabów, jeśli w ogóle, opróżnianie pojemników na śmieci z góry.

Ponadto, upewnij się, że data audytu i kierunek studiów jest poufna żadnych uczestnicy podpisują umowę o poufności. Tym samym zespół kontrolny może monitorować prawidłowe wytwarzanie odpadów i generację swojej działalności i wymyślić najbardziej efektywne rozwiązania. Typowy dzień pracy jest wielki dzień, aby wykonać badanie kruszarnia gruzu poznań.

Aby uzyskać niezbędny sprzęt


Kiedy skończysz z wyboru najbardziej dogodnego położenia, dat i potencjalne participants- można przygotować za praktyczne podejście. Upewnij się, że uczestnicy uczestniczące w badaniu odpadów, nosić fartuch ochronny i odzież ochronną. Oto kilka niezbędnych biegów ty potrzebujesz kontener budowlany.

Lateksowe lub gumowe rękawiczki non-latex, gogle, maska, trwałe szczypce, aprons- uczestnicy

Oznakowane pojemniki / kategoria sortowania śmieci bins-
Klamry smieci / kolektory
Clipboards- ustalenia nagrywania
Duże pojemniki do składowania odpadów
Przenośna waga do pomiaru dużych ilości i utrzymywania pojemników
Stacja mycia rąk


Segregowanie odpadów zebranych według kategorii


Zebrane odpady muszą być klasyfikowane według źródła i rodzaju odpadów. Oto kilka kategorii, które mogą w szczególności kontenery na gruz poznań.

Ciekłych odpadów komunalnych ciecze organiczne, detergenty, odpady, zanieczyszczona woda
Organiczny / odpadów komunalnych kompostowanie odpadów spożywczych, zgniłe mięso, odpady ogrodowe, martwych liści, skoszonej trawy
Stałych odpadów tworzyw sztucznych, metali, odpadów ceramicznych i szkła, makulatury
Niebezpiecznych odpadów komunalnych chemicznie reaktywne substancje palne substancje korozyjne, odbiór odpadów w kontenerach.
Odpadów komunalnych recyklingu tego rodzaju odpady powinny być sortowane od zanieczyszczenia stałe. Tworzywa sztuczne, szkło, karton, tekstylia, elektronika, metal, itd.
W ostatnim dniu badania odpadów, średni procentowy każdego rodzaju odpadów znajdują się w całym procesie. Zmierz cała kategoria śmieci trafiają dużo śmieci jest generowany bazową tygodniowych lub miesięcznych. Oznaczając każdą skrzynię i udokumentować swoje źródła ustalenia śmieci. Źródła daje najdokładniejsze ocenę sekcji wytwarzania odpadów.

Analizuje wyniki i wnioski


Kiedy badanie odpadów jest zakończona, będzie prawdopodobnie zaskoczony wynikami nawyków trać spółki. Rozważmy porównanie ilości odpadów w każdej kategorii i źródeł. Nie wszystkie dane oraz dane porównawcze za pisemnym komunikacie. Ten raport pomoże Ci określić wykorzystanie odnawialnych, do kompostowania i biodegradowalnych środków z gruzu, że została wykorzystana przez cały ten czas. Wybrać ustawienie progu możliwości przekierowania odpadów i ilościowego strumieni odpadów wywóz śmieci poznań cena.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *